Ecobrite Conditioner CE 25kg

Kód: 9043090
5 117 Kč 4 229 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Koncentrovaný prostředek pro úpravu vody.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

- komplexotvorné činidlo neobsahující fosfáty
- chrání prádlo i pračku před inkrustací/vodním kamenem způsobené tvrdou vodou
- lze jej kombinovat s tenzidovým zesilovačem a alkalickým zesilovačem Ecobrite, případně s dalšími kapalnými pracími prostředky řady Ecobrite - vytváří komplexy iontů těžkých kovů ve vodě

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Conditioner CE je vhodný pro všechny druhy prádla a doporučen zejména v případě obtíží s kvalitou
vody. Teplota praní: 30-90°C. Ecobrite Conditioner CE je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab.

Dávkování: V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 1-3 ml / kg suchého prádla. Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list.
Hodnota pH (konc.)=10.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ECOLAB
Hmotnost: 25 kg