Ecobrite Booster Plus 25kg

Kód: 9040710
3 202 Kč 2 646 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Alkalický zesilovač pracího účinku.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

- zvyšuje hodnotu pH prací lázně
- podporuje prací účinnost základního pracího prostředku, účinný proti mastnotě a olejům
- odstraňuje pigmentové znečištění
- zabraňuje korozi součástí pracích strojů

Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Ecobrite Booster Plus je vhodný pro všechny druhy bílého i stálobarevného prádla z bavlny, směsových tkanin
Ba/PES, polyesteru, polyamidu, lnu a viskózy. Není určen pro vlnu, hedvábí, akryl a lycru. Teplota praní: 30-95°C. Ecobrite Booster Plus je určen pro automatické dávkování prostřednictvím dávkovacího zařízení společnosti Ecolab.

Dávkování: V závislosti na stupni znečištění a tvrdosti vody dávkujte 3-20 ml / kg suchého prádla. Návrh technologického postupu praní Vám připraví odborný poradce firmy Ecolab s ohledem na specifické podmínky Vašeho provozu. Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.
Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem - viz bezpečnostní list. Hodnota pH (konc.)=12,5.

Doplňkové parametry

Kategorie: ECOLAB
Hmotnost: 25 kg