SURFA'SAFE PREMIUM 12 x 0,75 l

Kód: 3103380
3 836 Kč 3 170 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

DEZINFEKČNÍ A ČISTICÍ PROSTŘEDEK.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Přípravek na dezinfekci a čištění zdravotnického vybavení a neinvazivních zdravotnických prostředků, které nelze dezinfikovat ponorem. SURFA’SAFE PREMIUM je čisticí a dezinfekční produkt k okamžitému použití. Kombinuje široké spektrum účinnosti, krátký čas expozice s vynikající materiálovou snášenlivostí (včetně materiálů, citlivých na alkohol) a schopností jemně, ale účinně čistit. Díky svým vlastnostem je SURFA’SAFE PREMIUM vhodný pro použití na široké škále povrchů ve zdravotnických zařízeních a je ideálním produktem pro intenzivní péči a další vysoce rizikové oblasti. To umožňuje, že produkt je v souladu s protokolem a zároveň zajišťuje účinnou dezinfekci, která zabraňuje šíření patogenů.

• Vytváří bohatou pěnu.
• Účinné složení bez zbytečných složek (bez barviv a parfemace).
• Čistí a dezinfikuje v jednom kroku. Povrch zanechává viditelně čistý.

VLASTNOSTI PRODUKTU
• Čištění a dezinfekce v jednom kroku
• Bez alkoholu, barviv a parfemace
• Široké antimikrobiální spektrum a optimální čas expozice
• Integrovaná dávkovací pistole vytváří bohatou pěnu, která omezí tvorbu aerosolů a těkavých složek (750 ml)
• Díky složení je produkt kompatibilní se širokým spektrem materiálů, včetně polymerů (např. polykarbonátů, plexiskla)
• Hustá pěna pro dobrou přilnavost k povrchům
• pH 6

OBLAST POUŽITÍ: Přípravek na dezinfekci a čištění zdravotnického vybavení a neinvazivních zdravotnických prostředků, které nelze dezinfikovat ponorem.
NÁVOD NA POUŽITÍ: Roztok pro přímé použití. Nastříkejte přípravek na netkanou utěrku a rozetřete po povrchu. Přípravek rovnoměrně naneste na povrch (+/- 6 ml/m² tedy zhruba 10 střiků). Pro požadovanou dezinfekční účinnost dodržte uvedenou dobu expozice. Oplach není nutný kromě míst, přicházejících do kontaktu s pokožkou
nebo sliznicemi. Informace o čištění a dezinfekci zdravotnických prostředků naleznete v pokynech výrobce. Pro časté použití a čištění vybavení v závislosti na hygienickém plánu zdravotnického zařízení. Specifické údaje (účinnost, kompatibilita, atd.) jsou k dispozici na vyžádání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 9 kg