Skinsan® Scrub N mycí emulze 24 x 500ML

Kód: 3083260
3 526 Kč 2 914 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Dezinfekční mycí emulze pro dekolonizaci těla a vlasů
a pro kvalitní předoperační přípravu pacienta.

Novým složením přípravku je zajištěno široké spektrum účinnosti s 24 hodinovou reziduální účinností spolu s velmi dobrou snášenlivostí, takže je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Přípravek je notifikován jako biocid.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Dezinfekční mycí emulze je dodávána ve dvou formách tekuté a pěnové. Obě formy vynikají vysokou čistící a dekolonizační schopností a jsou bez problémů snášeny
i pacienty s velmi citlivou pokožkou.

ÚČINNÁ - široké spektrum účinnosti přetrvávající 24 hod (reziduální účinnost)1 JEMNÁ - vynikající snášenlivost, jemný přípravek, šetrný k pokožce UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÁ – kombinace reziduální antimikrobiální účinnosti, schopnosti zklidnit pokožku a snadné aplikace přípravek předurčuje pro použití ve všech oborech zdravotnické péče.

ŠIROKÉ SPEKTRUM A REZIDUÁLNÍ
ÚČINNOST
Skinsan® Scrub N je účinný proti bakteriím, kvasinkám a obaleným virům a vykazuje reziduální účinnost delší než 24 hod, čímž chrání pacienty proti opětovné kolonizaci. Účinnost je ověřena nejnovějšími testovacími metodami.

VYNIKAJÍCÍ KOŽNÍ SNÁŠENLIVOST,
POUŽITÍ BEZ OPLACHU
Společné působení antimikrobiálních a pečujících složek zajišťuje, že pokožka je dekolonizována a zároveň do hloubky hydratována.

Vynikající kožní snášenlivost a pečující vlastnosti Skinsan® scrub Nebyly potvrzeny případovou studií2. Skinsan® scrub N může být ponechán na pokožce, nemusí se oplachovat.
SNADNÁ, BEZOPLACHOVÁ
APLIKACE ZPŘÍJEMŇUJE POUŽITÍ
ZDRAVOTNÍKŮM i PACIENTŮM
Snadné použití obou forem Skinsan® scrub N šetří čas při péči o mobilní i imobilní pacienty. Pěnová forma usnadňuje aplikaci do těžko přístupných záhybů těla, čímž umožňuje celkovou dekolonizaci.

OBLAST POUŽITÍ
Dekolonizace pokožky celého těla včetně vlasů. Celková redukce mikrobiální flóry pokožky Hygienické mytí rukou (3ml / 30s).

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 12 kg