Sekumatic® FDR 20l

Kód: 3078130
7 378 Kč 6 098 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

ČISTICÍ A DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDEK NA BÁZI GLUKOPROTAMINU BEZ OBSAHU ALDEHYDU.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Sekumatic FDR kombinuje čištění a dezinfekci termolabilních zdravotnických prostředků, anesteziologického příslušenství, postelových rámů, nočních stolků a transportních vozíků, a je ideálním dezinfekčním a čistícím prostředkem pro použití v automatických myčkách.
Sekumatic FDR zajišťuje široké spektrum účinnosti proti bakteriím, kvasinkám a virům.

Sekumatic FDR také poskytuje:
• Vysoká úroveň materiálové kompatibility
• Čištění a dezinfekce v jediném kroku
• Snadné použití pro nástrojovou dezinfekci v automatických myčkách

Nabízí čištění a dezinfekci v jediném kroku. Sekumatic FDR lze použít v myčkách postelí a vozíků pro čištění a dezinfekci postelových rámů, nočních stolů, přepravních vozíků a různých druhů přepravních kontejnerů. Sekumatic FDR lze také použít v myčkách pro čištění a dezinfekci termolabilních zařízení, jako je anestetický materiál z pryže, polyethylenu nebo polyvinylchloridu.

ŠIROKÁ OBLAST POUŽITÍ
Sekumatic FDR lze použít v pračkách a myčkách pro dezinfekci dýchacích masek a anesteziologického příslušenství. Velmi dobře uvolňuje nečistoty a čistí a je ideální jako čisticí a dezinfekční prostředek pro chemotermické mytí. Neobsahuje aldehydy, má nízkou koncentraci tenzidů, poskytuje neutrální pH a vykazuje vysokou úroveň materiálové kompatibility.


ÚČINNOST
Sekumatic FDR vyniká kombinací účinné dezinfekční a čistící schopnosti i při nízkých teplotách (60 ° C).

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 20 kg