Sekudrill™ 4 x 2l

Kód: 3031080
2 792 Kč 2 307 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PŘÍPRAVEK PRO PÉČI O ZDRAVOTNICKÉ PROSTŘEDKY, ZEJMÉNA O STOMATOLOGICKÉ ROTAČNÍ INSTRUMENTÁRIUMZ OCELI A TVRDOKOVU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekudrill nabízí:
• Rozsáhlé spektrum účinnosti
• Dobrou materiálovou kompatibilitu
• Produkt je připravený k okamžitému použití

Sekudrill je účinný proti široké škále bakterií a kvasinek, je virucidní dle EN 14476.

SNADNÉ POUŽITÍ
Díky své formě připravené k okamžitému použití nabízí Sekudrill uživateli snadnou a bezpečnou manipulaci. Odměrka, která je součástí balení, zajišťuje při každé aplikaci snadné dávkování.


VÍCE MOŽNOSTÍ APLIKACE
Pro čisticí dezinfekci lékařských, zejména rotačních nástrojů z oceli, tvrdokovu nebo s diamantovým hrotem. Sekudrill je použitelný v lázni na vrtáčky a frézy i v ultrazvukové lázni. Je vhodný pro nástroje odolné vůči vysoce alkalickým produktům. Není kompatibilní s hliníkovými díly.

NÁVOD K POUŽITÍ
Ihned po použití vložte předměty do neředěného roztoku. Dbejte na to, aby byly všechny dokonale smočené. Nástroje čistěte podle pokynů výrobce včetně mechanického působení (např. drhnutí kartáčkem, otírání) dokud nebudou vizuálně čisté.
Po doporučené době působení je vyjměte, opláchněte vodou a osušte jednorázovou papírovou utěrkou. Je-li na nástroji dosud patrné znečištění, setřete ho a nástroj znovu vložte do roztoku. Na ocelové nástroje je před parní sterilizací nutno nastříkat ochranu proti korozi, nesmějí se sterilizovat v malých autoklávech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 8 kg