SANI-CLOTH ACTIVE kbelík 225 ks

Kód: 9095922
1 453 Kč 1 201 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.8.2022

Ubrousky na bázi KAS určené k čištění a dezinfekci zdravotnických prostředků a zdravotnických povrchů citlivých na alkohol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sani-Cloth Active jsou vlhčené bezalkoholové ubrousky, které působí proti široké škále patogenů (bakteriím, TBC, kvasinkám, plísním a virům); tím jsou schopny zajistit dezinfekční účinnost v praxi, v reálných provozních podmínkách. Testováním byla ověřena účinnost kapaliny, která se z ubrousků uvolňuje při otírání a dezinfekci ošetřovaného povrchu.

Sani-Cloth Active navíc nabízí:
◢ Čištění a dezinfekci v jediném snadném kroku
◢ Vynikající materiálovou kompatibilitu
◢ Kompatibilitu při aplikaci na povrch ultrazvukových sond
◢ Různá balení a dostatečnou velikost ubrousků, které jsou připraveny k okamžité aplikaci a to v několika různých baleních

ŠIROKÉ SPEKTRUM ÚČINNOSTI
Ubrousky Sani-Cloth™ Active jsou účinné proti široké škále mikroorganizmů; působí proti bakteriím, TBC, kvasinkám, plísním, proti virům (včetně Norovirů),
a to během krátké doby působení. ÚČINNOST ZAJIŠTĚNA UVOLŇOVANOU KAPALINOU: Ubrousky Sani-Cloth™ Active jsou vhodné pro použití v reálných provozních
podmínkách. Jejich účinnost byla ověřena testováním neředěné kapaliny, která se z ubrousků uvolňuje při otírání povrchů.

VYNIKAJÍCÍ MATERIÁLOVÁ KOMPATIBILITA
Ubrousky bez alkoholu, chlóru a kyseliny peroctové nabízejí zdravotnickým zařízením vynikající materiálovou kompatibilitu na většině povrchů včetně ultrazvukových sond.
SPOLEHLIVÉ A PRAKTICKÉ
Dezinfekční ubrousky jsou připraveny k okamžitému použití, nevyžadují žádný čas na přípravu ani nároky spojené s dávkováním. Aplikace spojuje čistění a dezinfekci v jednom jediném snadném kroku, tím je zajištěno efektivní a spolehlivé využití produktu.

OBLAST POUŽITÍ
Sani-Cloth™ Active jsou ubrousky k okamžitému použití pro čištění a dezinfekci zdravotnických prostředků a zdravotnických povrchů včetně povrchů citlivých na alkohol.
NÁVOD K POUŽITÍ: Povrch otřete ubrouskem. Otřený povrch dále nechejte schnout a neoplachujte jej. Důležité je kompletní smočení celého dezinfikovaného
povrchu. Použití čisticích a dezinfekčních ubrousků nenahrazuje pravidelné čištění.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení