SANI-CLOTH ACTIVE kbelík 225 ks

Kód: 9095922
1 453 Kč 1 201 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Ubrousky na bázi KAS určené k čištění a dezinfekci zdravotnických prostředků a zdravotnických povrchů citlivých na alkohol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sani-Cloth Active jsou vlhčené bezalkoholové ubrousky, které působí proti široké škále patogenů (bakteriím, TBC, kvasinkám, plísním a virům); tím jsou schopny zajistit dezinfekční účinnost v praxi, v reálných provozních podmínkách. Testováním byla ověřena účinnost kapaliny, která se z ubrousků uvolňuje při otírání a dezinfekci ošetřovaného povrchu.

Sani-Cloth Active navíc nabízí:
◢ Čištění a dezinfekci v jediném snadném kroku
◢ Vynikající materiálovou kompatibilitu
◢ Kompatibilitu při aplikaci na povrch ultrazvukových sond
◢ Různá balení a dostatečnou velikost ubrousků, které jsou připraveny k okamžité aplikaci a to v několika různých baleních

ŠIROKÉ SPEKTRUM ÚČINNOSTI
Ubrousky Sani-Cloth™ Active jsou účinné proti široké škále mikroorganizmů; působí proti bakteriím, TBC, kvasinkám, plísním, proti virům (včetně Norovirů),
a to během krátké doby působení. ÚČINNOST ZAJIŠTĚNA UVOLŇOVANOU KAPALINOU: Ubrousky Sani-Cloth™ Active jsou vhodné pro použití v reálných provozních
podmínkách. Jejich účinnost byla ověřena testováním neředěné kapaliny, která se z ubrousků uvolňuje při otírání povrchů.

VYNIKAJÍCÍ MATERIÁLOVÁ KOMPATIBILITA
Ubrousky bez alkoholu, chlóru a kyseliny peroctové nabízejí zdravotnickým zařízením vynikající materiálovou kompatibilitu na většině povrchů včetně ultrazvukových sond.
SPOLEHLIVÉ A PRAKTICKÉ
Dezinfekční ubrousky jsou připraveny k okamžitému použití, nevyžadují žádný čas na přípravu ani nároky spojené s dávkováním. Aplikace spojuje čistění a dezinfekci v jednom jediném snadném kroku, tím je zajištěno efektivní a spolehlivé využití produktu.

OBLAST POUŽITÍ
Sani-Cloth™ Active jsou ubrousky k okamžitému použití pro čištění a dezinfekci zdravotnických prostředků a zdravotnických povrchů včetně povrchů citlivých na alkohol.
NÁVOD K POUŽITÍ: Povrch otřete ubrouskem. Otřený povrch dále nechejte schnout a neoplachujte jej. Důležité je kompletní smočení celého dezinfikovaného
povrchu. Použití čisticích a dezinfekčních ubrousků nenahrazuje pravidelné čištění.