Incidin® OxyDes 6l

Kód: 3051800
1 187 Kč 981 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Kapalný koncentrovaný čisticí a dezinfekční prostředek na bázi aktivního kyslíku.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

AKTIVNÍ KYSLÍK VYSOKÁ ÚČINNOST BEZ PARFEMACE A BARVIV.

Tento kapalný koncentrát je určený pro dezinfekci a čištění zdravotnických prostředků a povrchů ve zdravotnictví. Vyniká jak vysokou čisticí schopností, tak širokým spektrem mikrobiologické účinnosti. Použitá kombinace aktivních látek, které postupně uvolňují aktivní kyslík, a detergentů je vhodná pro všechny obvyklé podlahové krytiny. Receptura výrobku neobsahuje barviva ani parfemaci.

NÁVOD K POUŽITÍ
Ředěním koncentrátu ve studené vodě (max. 30°C) připravte roztok o požadované koncentraci. Pracovní roztok aplikujte standardním postupem na povrchy, zdravotnické prostředky (např. setřete na vlhko) a ponechte působit po předepsanou dobu. Dbejte na dostatečné a rovnoměrné nanesení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 6 kg