Incidin™ Alcohol Wipe 6 x 100 Ks

Kód: 3094000
2 076 Kč 1 716 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

UBROUSKY K OKAMŽITÉMU POUŽITÍ K DEZINFEKCI ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Ubrousek Incidin™ Alcohol Wipe nezanechává žádná rezidua a má široké spektrum účinosti v kombinaci s krátkou dobou expozice, což je ideální pro použití ve zdravotnických zařízeních. Svojí širokou dezinfekční účinností zajišťuje dodržování hygienických standardů a zamezuje šíření patogenů ve zdravotnickém prostředí.

Incidin™ Alcohol Wipe nabízí:
• Široké spektrum účinnosti, včetně Noro virů, v kombinaci s krátkou dobou expozice.
• Účinnost je zajištěna působením dezinfekčního roztoku, který se uvolňuje z ubrousku.
• Vysoká kvalita materiálu se speciální strukturou k dokonalé aplikaci.
• Vynikající materiálová kompatibilita s povrchy odolnými vůči alkoholu.
• Bez barviv a parfemace.

VÝHODY UBROUSKŮ INCIDIN™ ALCOHOL WIPE:
Široké spektrum účinnost, včetně účinnosti proti Noro virům při krátké době expozice.
Vhodný ke každodennímu používání. Široká účinnost spolu s krátkou dobou působení zajišťuje rychlou dezinfekci, na dezinfikovaném povrchu nezanechává rezidua. Dezinfekce je zajištěna roztokem, uvolňovaným z ubrousku.
Uživatelsky přátelský: Různé formáty balení umožňují pohodlnou, rychlou a ekonomicky zajímavou dezinfekci předmětů a povrchů všech velikostí.
Široká materiálová kompatibilita: Vynikající materiálová kompatibilita s povrchy ve zdravotnictví, které jsou odolné vůči alkoholu.

OBLAST POUŽITÍ
Incidin™ Alkohol Wipe je rychle působící ubrousek určený k okamžitému použití pro dezinfekci zdravotnických prostředků odolných vůči alkoholu ve zdravotnických zařízeních.