DrySan Oxy 1L

Kód: 2330170
Značka: ECOLAB
279 Kč 231 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Dezinfekční čisticí prostředek k přímému použití na bázi vysokorychlostního peroxidu vodíku. Kombinuje dobrý čisticí účinek s rychlou dezinfekční účinností.

Snadná aplikace, výborná materiálová snášenlivost. Výborná dezinfekční prevence.

Bez parfemace. Aktivní účinná látka se bezpečně rozkládá na kyslík a vodu.

 

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Představujeme DrySan Oxy, revoluční dezinfekční čisticí prostředek, který zaručuje maximální hygienu a čistotu pro vaše domácnosti a pracovní prostory. DrySan Oxy je vyroben na bázi vysokorychlostního peroxidu vodíku, což zajišťuje rychlou a účinnou dezinfekci bez nutnosti použití dalších chemikálií.

DrySan Oxy je navržen tak, aby splnil veškeré vaše požadavky na čistotu a hygienu s minimálním úsilím. Stačí nanést přímo na povrch, který chcete vyčistit a dezinfikovat, a nechat působit. Bez parfemace a s výbornou materiálovou snášenlivostí je DrySan Oxy ideální volbou pro každodenní použití.

Investujte do svého zdraví a pohody s DrySan Oxy. Tento inovativní produkt vám poskytne klid na duši, že jste udělali maximum pro ochranu sebe a svých blízkých před škodlivými bakteriemi a viry.

5 důvodů, proč si zamilujete DrySan Oxy:

1. Rychlá a účinná dezinfekce: Díky vysokorychlostnímu peroxidu vodíku dokáže DrySan Oxy rychle a efektivně eliminovat škodlivé mikroorganismy na površích.
2. Snadná aplikace: DrySan Oxy je připraven k použití, stačí nanést na povrch a nechat působit. Žádné míchání, žádné komplikace.
3. Šetrný k materiálům: DrySan Oxy je vhodný pro použití na různých površích, včetně kovů, plastů a skla, aniž by je poškodil.
4. Ekologický: Aktivní účinná látka se bezpečně rozkládá na kyslík a vodu, což znamená, že DrySan Oxy je šetrný k životnímu prostředí.
5. Bez parfemace: DrySan Oxy neobsahuje žádné parfémace, což znamená, že je ideální i pro alergiky a citlivé jedince.

Nenechte si ujít příležitost zlepšit svou domácí či pracovní hygienu s DrySan Oxy. Objednejte si ho ještě dnes a zažijte rozdíl!

Prostředek pro profesionální použití, čtěte přiložený Informační a Bezpečnostní list.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 1 kg