Diesin maxx 5l

Kód: 3047920
1 240 Kč 1 025 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Kyselý čisticí přípravek s dezinfekčním účinkem.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Diesin maxx je kyselý čisticí přípravek s dezinfekčním účinkem pro denní použití i intenzivní periodické čištění.
Diesin maxx kombinuje dezinfekční účinek s vynikajícím čisticím účinkem – snadno odstraňuje vápenaté usazeniny a nečistoty. Zanechává příjemnou vůni.

 Čistota - účinné čištění a odstraňování minerálních usazenin
 Bezpečnost - barevné kódování pro bezpečné použití
 Efektivita - odstraňování minerálních usazenin, čištění a dezinfekce v jednom pracovním postupu

Oblast použití: Pro všechny povrchy odolné vůči kyselinám. Ideální pro veřejné prostory - školy, sportovní zařízení, bazény, veřejné toalety apod., kde je zapotřebí čištění, odstraňování vápenatých usazenin a dezinfekce. Návod k použití: Pouze pro profesionální použití. Používejte vhodné ochranné pracovní pomůcky.
Připravte 2-10% pracovní roztok zředěním přípravku vodou. Plochy omyjte hadříkem. Na podlahy doporučujeme použití plochého mopu Rasant/Rasantec. Nechejte působit 5-15 minut. V případě silného znečištění použijte neředěný přípravek. Opláchněte čistou vodou. Nesměšujte s chlórovými přípravky.

Bezpečnostní upozornění: Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené
informace o přípravku. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem – viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 5 kg