Aniosyme Prime 12 x 750 ML

Kód: 3102830
3 956 Kč 3 269 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PĚNOVÝ PŘÍPRAVEK PRO LÉKAŘSKÉ A CHIRURGICKÉ NÁSTROJE
• Složení kombinuje dva patenty účinnosti
• Zabraňuje vysychání povrchu
• Antimikrobiální účinnost od 15 min
• Hustá pěna umožňuje rovnoměrné pokrytí nástrojů
• Široká kompatibilita

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

OBLAST POUŽITÍ
Dezinfekční prostředek ve formě pěny k přímému použití pro dezinfekci a následné snadné odloučení znečištění kontaminovaného použitého nástroje při delším skladování nebo transportu (až 72 hodin) před manuálním nebo automatickým mytím v myčkách.
Dezinfikuje, zabraňuje zaschnutí znečištění a výrazně usnadňuje čištění. Hustá pěna garantuje celkové pokrytí povrchu nástrojů. Aniosyme Prime je kompatibilní s běžně používanými materiály. Není vhodný pro nástroje ze zinku a železa bez antikorozivní úpravy.

OBLAST POUŽITÍ
Prvotní ošetření chirurgických nástrojů ve formě pěny. Pro transport znečištěných nástrojů “suchou cestou” nebo jejich delší skladování před manuálním nebo
automatickým mytím. Dezinfikuje a udržuje optimální hladinu vlhkosti a brání zaschnutí krve a organických nečistot na povrchu nástrojů.

NÁVOD K POUŽITÍ
Přípravek k přímému použití
1. Nastříkejte pěnu Aniosyme Prime na dno dezinfekční nádoby lázně a vložte do ní nástroje.
2. Povrch rozložených nástrojů pokryjte pěnou. Nejkratší čas expozice je 15 minut, pro účinnost proti TBC 30 minut.
3. Zakryjte dezinfekční nádobu víkem.
4. Ošetřené nástroje před manuálním mytím nebo vložením do automatické myčky důkladně opláchněte pitnou vodou, kvůli odstranění zbytků produktu a organického znečištění. Není vhodný pro nástroje ze zinku a železa bez antikorozivní úpravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 10 kg