MAXX Brial2 1l

Kód: 9085210
220 Kč 182 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

ČISTICÍ PROSTŘEDEK PRO POVRCHY A SKLO S MIMOŘÁDNOU SMÁČIVOSTÍ.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Účinnost Účinná směs alkoholu a aktivních čisticích složek zaručuje vynikající výsledky při čištění lesklých povrchů a podlah Vynikající materiálová kompatibilita zabraňuje poškození povrchů Přípravek nezanechává šmouhy.

Efektivita Rychlé odstranění nečistot. Účinné působení v nízkých koncentracích (od 0,25 %) snižuje náklady na úklid. Bezpečnost: Složení šetrné k materiálům umožňuje použití na většinu voděodolných tvrdých povrchů Systém barevného kódování zaručuje, že při čištění bude pro každý úkon použit správný produkt.

Technologie supersmáčivosti Přípravek MAXX Brial2 se vyznačuje mimořádnou smáčivostí a je proto vhodný i pro vysoce vodoodpudivé a porézní povrchy.

Oblasti použití: Denní úklid kanceláří, veřejné budovy, nemocnice, školy apod.

SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE: V porovnání s běžnými přípravky je zapotřebí pouze malé množství přípravku. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje vliv na životní prostředí. Před použitím otestujte na malém nenápadném místě materiálovou snášenlivost. Před zahájením úklidu rozmístěte varovná upozornění „Pozor, kluzká podlaha“ a odstraňte je až po úplném uschnutí povrchu. Pouze pro profesionální použití! Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici
bezpečnostní list. Nesměšujte s jinými přípravky! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe skel a oken
Hmotnost: 1 kg