MAXX Brial2 5l

Kód: 9093718
1 225 Kč 1 012 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.3.2023

ČISTICÍ PROSTŘEDEK PRO POVRCHY A SKLO S MIMOŘÁDNOU SMÁČIVOSTÍ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinnost Účinná směs alkoholu a aktivních čisticích složek zaručuje vynikající výsledky při čištění lesklých povrchů a podlah Vynikající materiálová kompatibilita zabraňuje poškození povrchů Přípravek nezanechává šmouhy.

Efektivita Rychlé odstranění nečistot. Účinné působení v nízkých koncentracích (od 0,25 %) snižuje náklady na úklid. Bezpečnost: Složení šetrné k materiálům umožňuje použití na většinu voděodolných tvrdých povrchů Systém barevného kódování zaručuje, že při čištění bude pro každý úkon použit správný produkt.

Technologie supersmáčivosti Přípravek MAXX Brial2 se vyznačuje mimořádnou smáčivostí a je proto vhodný i pro vysoce vodoodpudivé a porézní povrchy.

Oblasti použití: Denní úklid kanceláří, veřejné budovy, nemocnice, školy apod.

SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE: V porovnání s běžnými přípravky je zapotřebí pouze malé množství přípravku. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje vliv na životní prostředí. Před použitím otestujte na malém nenápadném místě materiálovou snášenlivost. Před zahájením úklidu rozmístěte varovná upozornění „Pozor, kluzká podlaha“ a odstraňte je až po úplném uschnutí povrchu. Pouze pro profesionální použití! Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici
bezpečnostní list. Nesměšujte s jinými přípravky! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe skel a oken
Hmotnost: 5 kg