MAXX Into C2 5l

Kód: 9084540
761 Kč 629 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

SANITÁRNÍ PROSTŘEDEK PRO DENNÍ ČIŠTĚNÍ.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Vysoce koncentrovaný přípravek neklasifikovaný jako nebezpečný* s nižšími nároky na bezpečnostní školení, dokumentaci, skladování a související náklady.

Účinnost: Základem je zcela nová mimořádně účinná kombinace kyselin a tenzidů Účinně odstraňuje vodní kámen, močové usazeniny, zbytky mýdla, tělesnou mastnotu a špínu. Efektivita: Velmi dobrá schopnost čištění a odstraňování vápenných usazenin Účinné působení v nízkých koncentracích (od 0,5 %) snižuje náklady na úklid
Bezpečnost: Složení šetrné k materiálům umožňuje použití na většinu povrchů odolných vůči kyselinám Systém barevného kódování zaručuje, že při čištění
bude pro každý úkon použit správný produkt SANITÁRNÍ ČISTICÍ PROSTŘEDEK MAXX Into C2 MAXX Into C2 SANITÁRNÍ PROSTŘEDEK PRO DENNÍ ČIŠTĚNÍ.

Udržitelnost: Vysoce koncentrované přípravky s nižší přepravní hmotností.

Doporučené oblasti použití: Pro údržbové čištění všech povrchů odolných vůči kyselinám a podlah v koupelnách s tvrdou vodou.

SPECIÁLNÍ POZNÁMKY A INFORMACE: V porovnání s běžnými přípravky je zapotřebí pouze malé množství přípravku. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje vliv na životní prostředí. Před použitím ověřte materiálovou kompatibilitu na malé, nenápadně umístěné ploše. Před zahájením úklidu rozmístěte varovná upozornění „Pozor, kluzká podlaha“ a odstraňte je až po úplném uschnutí povrchu. Pouze pro profesionální použití! Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici
bezpečnostní list. Nesměšujte s jinými produkty. Uchovávejte mimo dosah dětí.
*

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžný úklid povrchů
Hmotnost: 5 kg