Renolit Trax Powder 10kg

Kód: 9079030
2 484 Kč 2 053 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Čisticí prostředek s bělicím účinkem pro kuchyňské provozy.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Renolit Trax Powder je vysoce účinný univerzální čisticí přípravek s bělicí složkou na bázi aktivního chlóru určený pro kuchyňské provozy. Odstraňuje mastné znečištění i skvrny od kávy, čaje, ovoce, koření apod.
 Čistota - speciální složení pro hygienicky čisté povrchy
 Efektivita - čistí, odmašťuje a bělí v jednom pracovním kroku

Přípravek je vhodný pro všechny povrchy v kuchyňských provozech odolné vůči alkáliím. Je vhodný rovněž pro vyčištění tzv. problémového nádobí, jako je např. porcelánové nádobí se zbytky od kávy či čaje, nádobí z umělých hmot, salátové soupravy, nerezové šálky a konvice apod. Pouze pro profesionální použití.
Návod k použití: Povrchy/podlahy: Z čištěných ploch odstraňte veškeré potraviny, hrubé nečistoty, podlahu zameťte. Na předem opláchnuté povrchy/podlahu nasypte přípravek, mechanicky vydrhněte, důkladně opláchněte čistou vodou, příp. stáhněte do kanálku.

Bezpečnostní upozornění: Nesměšujte s jinými přípravky! Způsobuje vážné podráždění očí. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Podrobné informace pro bezpečné nakládání s přípravkem viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 10 kg