Guardian Plus 10 kg

Kód: 9010700
3 865 Kč 3 194 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Vysoce účinný granulovaný mycí přípravek s bělicí složkou pro průmyslové myčky nádobí.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

 účinně bělí - spolehlivě odstraňuje skvrny od kávy a čaje
 obsahuje antimikrobiální složku
 nízká pěnivost
 velmi dobrá účinnost i ve tvrdé vodě
Oblast použití: Guardian plus je vysoce účinný granulovaný mycí prostředek určený pro průmyslové myčky nádobí. Je vhodný pro porcelán, sklo, plasty, nerez.
Přípravek obsahuje bělicí složku na bázi aktivního chlóru pro bezproblémové odstranění zbytků kávy a čaje. Tato složka zajišťuje rovněž hygienickou čistotu umytého nádobí. Návod k použití: Podle stupně znečištění a tvrdosti vody dávkujte 0,5 až 2,5 g/l mycí lázně.

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Podrobné informace pro bezpečné používání přípravku - viz bezpečnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí, sanitace kuchyní
Hmotnost: 10 kg