TUKLAR MAXX 5l

Kód: 3042170
2 902 Kč 2 398 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

Univerzální polymerní disperze nové generace

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

• polymerní disperze nové generace
• variabilní použití jako penetrace, základní disperze a svrchní vrstva disperze nebo jednovrstvá disperze
• snadná a pohodlná aplikace, dokonalý vzhled
Použití jako jednovrstvá disperze: Po provedeném základním cištení (Bendurol maxx) naneste na suchou podlahu jednu vrstvu neredeného prípravku Tuklar maxx. Nechejte vyschnout. V prípade porézní, silne nasákavé podlahové krytiny doporucujeme nanesení dvou vrstev. Pouze pro profesionální použití.

Upozornení: Chrante pred mrazem! Hodnota pH (konc.)= 8 Bezpecnostní upozornení Prípravek není klasifikován jako nebezpecný ve smyslu zákona c. 356/2003 Sb. v platném znení. Dodržujte bežná bezpecnostní opatrení pro práci s chemickými prípravky. Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpecnostní list.
Oblast použití Všechny podlahové krytiny odolné vuci vode. Není vhodný pro drevené a laminátové podlahy, textilní a disperze odpuzující podlahové krytiny.
V prípade pochybností kontaktujte našeho odborného poradce nebo výrobce podlahové krytiny.

Návod k použití
Použití jako penetracní a základní vrstva: Prípravek Tuklar maxx muže být použit v kombinaci s tradicními polymerními disperzemi Gemstar laser, Isi star, Satin star,
Tuklar super metallic. Provedte základní cištení prípravkem Bendurol maxx pro odstranení znecištení a starých vrstev disperzí. Nechejte vyschnout. Pomocí systému Rasant naneste jednu vrstvu neredeného prípravku Tuklar maxx. Po vyschnutí naneste príslušnou svrchní vrstvu. Prípadne preleštete pro zvýšení lesku.
Použití jako svrchní vrstva: Provedte odstranení svrchní vrstvy disperze, tzv. Top Stripping pomocí prípravku Bendurol topquick. Na suchou podlahu naneste jednu
vrstvu neredeného prípravku Tuklar maxx.

Bezpecnostní upozornení: Prípravek není klasifikován jako nebezpecný ve smyslu zákona c. 356/2003 Sb. v platném znení. Dodržujte bežná bezpecnostní opatrení
pro práci s chemickými prípravky. Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpecnostní list.

Doplňkové parametry

Kategorie: ECOLAB
Hmotnost: 5 kg