TUKLAR MAXX 5l

Kód: 3042170
2 765 Kč 2 285 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.8.2022

Univerzální polymerní disperze nové generace

Detailní informace

Detailní popis produktu

• polymerní disperze nové generace
• variabilní použití jako penetrace, základní disperze a svrchní vrstva disperze nebo jednovrstvá disperze
• snadná a pohodlná aplikace, dokonalý vzhled
Použití jako jednovrstvá disperze: Po provedeném základním cištení (Bendurol maxx) naneste na suchou podlahu jednu vrstvu neredeného prípravku Tuklar maxx. Nechejte vyschnout. V prípade porézní, silne nasákavé podlahové krytiny doporucujeme nanesení dvou vrstev. Pouze pro profesionální použití.

Upozornení: Chrante pred mrazem! Hodnota pH (konc.)= 8 Bezpecnostní upozornení Prípravek není klasifikován jako nebezpecný ve smyslu zákona c. 356/2003 Sb. v platném znení. Dodržujte bežná bezpecnostní opatrení pro práci s chemickými prípravky. Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpecnostní list.
Oblast použití Všechny podlahové krytiny odolné vuci vode. Není vhodný pro drevené a laminátové podlahy, textilní a disperze odpuzující podlahové krytiny.
V prípade pochybností kontaktujte našeho odborného poradce nebo výrobce podlahové krytiny.

Návod k použití
Použití jako penetracní a základní vrstva: Prípravek Tuklar maxx muže být použit v kombinaci s tradicními polymerními disperzemi Gemstar laser, Isi star, Satin star,
Tuklar super metallic. Provedte základní cištení prípravkem Bendurol maxx pro odstranení znecištení a starých vrstev disperzí. Nechejte vyschnout. Pomocí systému Rasant naneste jednu vrstvu neredeného prípravku Tuklar maxx. Po vyschnutí naneste príslušnou svrchní vrstvu. Prípadne preleštete pro zvýšení lesku.
Použití jako svrchní vrstva: Provedte odstranení svrchní vrstvy disperze, tzv. Top Stripping pomocí prípravku Bendurol topquick. Na suchou podlahu naneste jednu
vrstvu neredeného prípravku Tuklar maxx.

Bezpecnostní upozornení: Prípravek není klasifikován jako nebezpecný ve smyslu zákona c. 356/2003 Sb. v platném znení. Dodržujte bežná bezpecnostní opatrení
pro práci s chemickými prípravky. Pro profesionální uživatele je na vyžádání k dispozici bezpecnostní list.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení