INCIDIN FOAM 16 x 750ml

Kód: 3021800
4 155 Kč 3 434 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Pěna ve spreji na bázi glukoprotaminu k okamžitému čištění a k dezinfekci povrchů zdravotnických prostředků a ostatních zdravotnických povrchů.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Pěna pro čištění a dezinfekci kombinuje extrémně krátké časy působení s vlastnostmi jemného čisticího prostředku. Pěnová aplikace zvyšuje účinnost produktu.

Incidin Foam navíc nabízí:
[ Široké spektrum účinnosti
[ Snadnou aplikaci formou nestékající pěny
[ Příjemnou vůni
[ Testovaním doloženou kompatibilitu e systémem utěrek Incidin Dry Wipes

ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ ÚČINNOST:  Incidin Foam je účinný proti bakteriím (včetně TBC), kvasinkám a různým virům, vhodný pro širokou škálu povrchů včetně
vysoce rizikových míst. Podrobnosti o časech působení na široké spektrum patogenů najdete v níže uvedené tabulce.

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE V JEDINÉM KROKU
Incidin Foam zajišťuje čištění a dezinfekci v jediném kroku, uživateli, ale nabízí mnoho dalších výhod.
SPOLEHLIVÉ POUŽITÍ
Incidin Foam je připraven k okamžité aplikaci. Velmi snadno se používá. Kvalitní pěnový aplikátor vylučuje tvorbu kapiček. Materiálová kompatibilita přípravku
Incidin Foam byla ověřena rozsáhlým testováním a je možno jej proto bez nebezpečí poškození použít na dezinfekci většiny citlivých povrchů a přístrojů, jako jsou UZ sondy, klávesnice, displeje přístrojů, apod.

OBLAST POUŽITÍ
Přípravek k okamžité pěnové dezinfekci a čistění povrchů zdravotnických prostředků jako jsou např. lékařské přístroje, pomůcky a další předměty ve zdravotnictví.
NÁVOD K POUŽITÍ: Incidin Foam je určen k přímému použití. Neředí se! Přípravek rovnoměrně naneste na plochu nebo povrch postřikem ze vzdálenosti asi
30 cm (vydatnost max. 40 ml/m2) a nechejte působit předepsanou dobu. Následne setřete do sucha čistou jednorázovou netkanou textilií. Jako alternativu lze neředený přípravek nastříkat v dostatecném množství na jednorázovou netkanou textilii, kterou důkladne setřete plochu nebo povrch a ponecháte působit do zaschnutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 18 kg