INCIDIN FOAM 750l

Kód: 3021800
241 Kč 199 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
11.8.2022

Pěna ve spreji na bázi glukoprotaminu k okamžitému čištění a k dezinfekci povrchů zdravotnických prostředků a ostatních zdravotnických povrchů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěna pro čištění a dezinfekci kombinuje extrémně krátké časy působení s vlastnostmi jemného čisticího prostředku. Pěnová aplikace zvyšuje účinnost produktu.

Incidin Foam navíc nabízí:
[ Široké spektrum účinnosti
[ Snadnou aplikaci formou nestékající pěny
[ Příjemnou vůni
[ Testovaním doloženou kompatibilitu e systémem utěrek Incidin Dry Wipes

ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ ÚČINNOST:  Incidin Foam je účinný proti bakteriím (včetně TBC), kvasinkám a různým virům, vhodný pro širokou škálu povrchů včetně
vysoce rizikových míst. Podrobnosti o časech působení na široké spektrum patogenů najdete v níže uvedené tabulce.

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE V JEDINÉM KROKU
Incidin Foam zajišťuje čištění a dezinfekci v jediném kroku, uživateli, ale nabízí mnoho dalších výhod.
SPOLEHLIVÉ POUŽITÍ
Incidin Foam je připraven k okamžité aplikaci. Velmi snadno se používá. Kvalitní pěnový aplikátor vylučuje tvorbu kapiček. Materiálová kompatibilita přípravku
Incidin Foam byla ověřena rozsáhlým testováním a je možno jej proto bez nebezpečí poškození použít na dezinfekci většiny citlivých povrchů a přístrojů, jako jsou UZ sondy, klávesnice, displeje přístrojů, apod.

OBLAST POUŽITÍ
Přípravek k okamžité pěnové dezinfekci a čistění povrchů zdravotnických prostředků jako jsou např. lékařské přístroje, pomůcky a další předměty ve zdravotnictví.
NÁVOD K POUŽITÍ: Incidin Foam je určen k přímému použití. Neředí se! Přípravek rovnoměrně naneste na plochu nebo povrch postřikem ze vzdálenosti asi
30 cm (vydatnost max. 40 ml/m2) a nechejte působit předepsanou dobu. Následne setřete do sucha čistou jednorázovou netkanou textilií. Jako alternativu lze neředený přípravek nastříkat v dostatecném množství na jednorázovou netkanou textilii, kterou důkladne setřete plochu nebo povrch a ponecháte působit do zaschnutí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení