Incidin™ Rapid 3 x 2L

Kód: 3097250
2 685 Kč 2 219 Kč bez DPH
Skladem (>5 karton)
Můžeme doručit do:
14.12.2023

Koncentrát na bázi KAS a glutaraldehydu.

Detailní informace

Vážení zákazníci, většina zboží Vám není zasílána v originálním balení, vyjma situace, kdy objednáte celý karton. Snažíme se maximálně šetřit přírodu a používáme např. již použité krabice a vystýlky. Děkujeme za pochopení.
Věrnostní sleva
Vážení zákazníci, po registraci Vám automaticky bude běžet věrnostní program, který Vám bude sčítat hodnoty Vašich objednávek a nabízet zajímavé slevy. Registrujte se na našem e-shopu a šetřete své peníze! NAVÍC-jakmile dosáhnete hodnotu objednávek ve výši 10 000,- Kč bez DPH bude Vám k zásilce přiložena poukázka v hodnotě 1 000,- Kč dle našeho výběru.

Detailní popis produktu

Přípravek působí proti širokému spektru mikroorganizmů a představuje účinnou ochranou proti bakteriím, kvasinkám, plísním, virům a spórám bakterie Clostridium difficile. Jde o spolehlivé řešení bezpečnosti v případě výskytu epidemií a na rizikových odděleních.
Produkt se současně vyznačuje vynikající materiálovou snášenlivostí na všech typech povrchů.

Incidin Rapid navíc nabízí:
◢◢ Čištění a dezinfekci v jediném kroku.
◢◢ Vynikající materiálovou kompatibilitu včetně osobních ochranných pomůcek, jako jsou dýchací masky.
◢◢ Krátké doby působení.
◢◢ Kompatibilitu se systémem utěrek Incidin Dry Wipes.

KRÁTKÉ DOBY PŮSOBENÍ PŘI NÍZKÝCH KONCENTRACÍCH
Incidin Rapid je speciálně vyvinutý tak, aby spojoval vysoký dezinfekční výkon s krátkými dobami působení a vynikajícím čisticím účinkem i při nízkých koncentracích.
ŠIROKÉ SPEKTRUM ÚČINNOSTI
Přípravek je účinný proti bakteriím, kvasinkám, virům a spórám bakterie Clostridium difficile. Incidin Rapid je vhodné řešení pro vysoce rizikové oblasti a širokou škálu povrchů.

Navíc se přípravek pro jeho účinnost proti Norovirům a proti Clostridium difficile stává ideálním řešením v situaci výskytu epidemie.
VYNIKAJÍCÍ MATERIÁLOVÁ KOMPATIBILITA
Incidin Rapid se vyznačuje vynikající materiálovou kompatibilitou, lze jej spolehlivě používat na nejrůznějších typech povrchů a ploch.

OBLAST POUŽITÍ
Incidin Rapid je tekutý koncentrovaný dezinfekční a čisticí přípravek, který je vhodný pro péči o plochy a povrchy ve zdravotnictví, včetně rizikových oddělení.
NÁVOD K POUŽITÍ
Připravte pracovní roztok o požadované koncentraci ředěním koncentrátu ve studené vodě (max. 30°C). Pracovní roztok naneste na plochy a povrchy
vhodným aplikačním postupem a ponechte jej působit předepsanou expoziční dobu nebo do zaschnutí. Dbejte na rovnoměrné a dostatečné nanesení. Vhodný pro dezinfekci
ochranných dýchacích masek a příslušenství v ponorné lázni. Před použitím čtěte přiložené pokyny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekční prostředky
Hmotnost: 6 kg